Rajd Miejski Warszawa 2016 - wyniki

Trasa długa

Etap rowerowy trasy długiej;

Wstepne wyniki zawodów: M           75km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Marcjanek Maciek         2 stawy do naprawy   2sd        259.43  +   0.00
  2>Rzenca Krzysztof         2 stawy do naprawy   2sd        259.46  +   0.03
  3>Wozniczka Marek          Nonstop Adventure    Non        274.01  +  14.18
  4>Odróbka Stanislaw        Nonstop Adventure    Non        274.04  +  14.21
  5>Borgiel Jaroslaw         Cos nom pizlo na leb CNP        284.29  +  24.46
  6>Jurczyk Tomasz           Cos nom pizlo na leb CNP        284.32  +  24.49
  7>Lesisz Kamil             AWF Warszawa         awf        287.59  +  28.16
  8>Nowicki Darek            AWF Warszawa         awf        288.01  +  28.18
  9>Konarzewski Norbert      Never give up        Ngu        334.51  +  75.08
 10>Golab Lukasz             Never give up        Ngu        334.58  +  75.15
 11>Zakrzewski Rafal         KS Bednarska         KSB        341.15  +  81.32
 12>Kloc Dariusz             KS Bednarska         KSB        341.18  +  81.35
 13>Majewski Rafal           x2M Enbio Kalisz     x2m        352.57  +  93.14
 14>Majewski Lukasz          x2M Enbio Kalisz     x2m        353.00  +  93.17
 15>Widlak Krzysztof         PiK                  PiK        365.08  + 105.25
 16>Dabrowski-Tumanski Pawel PiK                  PiK        365.14  + 105.31
 
Wstepne wyniki zawodów: MIX         75km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Szczepanski Lukasz       Pogromcy Ciapaka i G Pog        300.48  +   0.00
  2>Kosinska Karolina        Pogromcy Ciapaka i G Pog        300.51  +   0.03
  3>Pacek Karolina           .                    .          301.25  +   0.37
  4>Niebielski Bartosz       .                    .          301.30  +   0.42
  5>Piatrouskaya Viyaleta    Inov8 - UNTS Warszaw Ino        310.27  +   9.39
  6>Marchuk Ilya             Inov8 - UNTS Warszaw Ino        310.29  +   9.41
  7>Wojciechowski Adam       A-team               Ate        322.10  +  21.22
  8>Kozak Anna               A-team               Ate        322.12  +  21.24
  9>Moron Artur              Dziabnieci           Dzi        342.01  +  41.13
 10>Janerka - Moron Marzka   Dziabnieci           Dzi        342.03  +  41.15
 11>Zemlak Magdalena         Ciapaki i Gluptaki   CiG        357.29  +  56.41
 12>Izycki Krystian          Ciapaki i Gluptaki   CiG        357.31  +  56.43
 13>Bogumil Zuzanna          Team 360             360        372.16  +  71.28
 14>Bogumil Dariusz          Team 360             360        372.19  +  71.31
 15>Duszak Arkadiusz         2PU                  2pu        392.38  +  91.50
 16>Duszak Dorota            2PU                  2pu        392.43  +  91.55
 17>Zarzycka Ewa             Zabiegani po uszy    zab        412.56  + 112.08
 18>Roszkowski Marcin        Zabiegani po uszy    zab        412.59  + 112.11
 19>Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  KUA        439.23  + 138.35
 20>Gedziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  KUA        439.26  + 138.38
 21>Wesolowski Rafal         Wesole Anioly        WA   1b.pk 491.01  + 190.13          
 22>Engel Anna               Wesole Anioly        WA   1b.pk 491.03  + 190.15                
 23>Szelachowski Wojciech    Miraculum Stars      mir  7b.pk 415.23  + 114.35               
 24>Szelachowska Helena      Miraculum Stars      mir  7b.pk 415.25  + 114.27                    
 25>Natusiewicz Anna         ale KInO             ale 10b.pk 219.47  -  81.01                   
 25>Malanowska Zuzanna       ale KInO             ale 10b.pk 219.48  -  81.00                  
 
Wstepne wyniki zawodów: MIXV        75km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Herman - Izycki Leszek   No to Lu             NTL       412.12  +    0.00
  2>Trykozko Urszula         No to Lu             NTL       412.15  +    0.03
 
Wstepne wyniki zawodów: MV          75km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Zdzieblo Marcin          AZS AWF Kraków Maste AZS       290.47  +    0.00
  2>Druzkowski Robert        AZS AWF Kraków Maste AZS       290.53  +    0.06
  3>Ponc Maciej              Team 360             360       349.06  +   58.19
  4>Pilak Piotr              Team 360             360       349.10  +   58.23

Etap pieszy trasy długiej:

Wstepne wyniki zawodów: M           25km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Marcjanek Maciek         2 stawy do naprawy   2sd    0b.PK152.33         
  2>Rzenca Krzysztof         2 stawy do naprawy   2sd    0b.PK152.35         
  3>Wozniczka Marek          Nonstop Adventure    Non    0b.PK172.06         
  4>Odróbka Stanislaw        Nonstop Adventure    Non    0b.PK172.10         
  5>Lesisz Kamil             AWF Warszawa         awf    0b.PK189.25         
  6>Nowicki Darek            AWF Warszawa         awf    0b.PK189.26         
  7>Jurczyk Tomasz           Cos nom pizlo na leb CNP    0b.PK199.56         
  8>Borgiel Jaroslaw         Cos nom pizlo na leb CNP    0b.PK199.59         
  9>Widlak Krzysztof         PiK                  PiK    0b.PK203.32         
 10>Dabrowski-Tumanski Pawel PiK                  PiK    0b.PK203.34         
 11>Golab Lukasz             Never give up        Ngu    0b.PK209.35         
 12>Konarzewski Norbert      Never give up        Ngu    0b.PK209.36         
 13>Zakrzewski Rafal         KS Bednarska         KSB    0b.PK211.13         
 14>Kloc Dariusz             KS Bednarska         KSB    0b.PK211.16         
 15 Majewski Rafal           x2M Enbio Kalisz     x2m    3b.PK234.02         
 15 Majewski Lukasz          x2M Enbio Kalisz     x2m    3b.PK234.02         
 
Wstepne wyniki zawodów: MIX         25km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Szczepanski Lukasz       Pogromcy Ciapaka i G Pog    0b.PK179.57
  2>Kosinska Karolina        Pogromcy Ciapaka i G Pog    0b.PK179.56
  3>Marchuk Ilya             Inov8 - UNTS Warszaw Ino    0b.PK183.20         
  4>Piatrouskaya Viyaleta    Inov8 - UNTS Warszaw Ino    0b.PK183.22         
  5>Janerka - Moron Marzka   Dziabnieci           Dzi    0b.PK190.23         
  6>Moron Artur              Dziabnieci           Dzi    0b.PK190.23         
  7>Zemlak Magdalena         Ciapaki i Gluptaki   CiG    0b.PK200.38         
  8>Izycki Krystian          Ciapaki i Gluptaki   CiG    0b.PK200.39         
  9>Niebielski Bartosz       .                    .      0b.PK206.14         
 10>Pacek Karolina           .                    .      0b.PK206.45         
 11>Wojciechowski Adam       A-team               Ate    0b.PK233.42         
 12>Kozak Anna               A-team               Ate    0b.PK233.45         
 13>Engel Anna               Wesole Anioly        WA     0b.PK245.42         
 14>Wesolowski Rafal         Wesole Anioly        WA     0b.PK245.45         
 15>Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  KUA    0b.PK257.36         
 16>Gedziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  KUA    0b.PK257.41                  
 17 Duszak Arkadiusz         2PU                  2pu    1b.PK206.20         
 18 Duszak Dorota            2PU                  2pu    1b.PK206.22         
 19 Bogumil Dariusz          Team 360             360    1b.PK221.24         
 20 Bogumil Zuzanna          Team 360             360    1b.PK221.27         
 21 Zarzycka Ewa             Zabiegani po uszy    zab    1b.PK237.22         
 22 Roszkowski Marcin        Zabiegani po uszy    zab    1b.PK237.25         
 23 Krzeszewski Mateusz      Fluflus              Flu    2b.PK230.53         
 24 Szelachowski Wojciech    Miraculum Stars      mir    2b.PK238.08         
 25 Szelachowska Helena      Miraculum Stars      mir    2b.PK238.10         
 26 Malanowska Zuzanna       ale KInO             ale    2b.PK238.55         
 27 Natusiewicz Anna         ale KInO             ale    2b.PK238.56         
 
Wstepne wyniki zawodów: MIXV        25km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Trykozko Urszula         No to Lu             NTL    0b.PK222.08         
  2>Herman - Izycki Leszek   No to Lu             NTL    0b.PK222.13         
 
Wstepne wyniki zawodów: MV          25km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Zdzieblo Marcin          AZS AWF Kraków Maste AZS    0b.PK181.34         
  2>Druzkowski Robert        AZS AWF Kraków Maste AZS    0b.PK181.38         
  3>Pilak Piotr              Team 360             360    0b.PK193.48         
  4>Ponc Maciej              Team 360             360    0b.PK193.49         

 

Trasa krótka

Wyniki zawodów, trasa krótka      7,5km 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Miskiewicz Martyna       OK! Mariolki         OK4   109.18  +   0.00
  2>Krzeminska Monika        OK! Mariolki         OK4   109.21  +   0.03
  3>Dragowski Marek          OK! Sport Mlodzi     OK3   109.38  +   0.20
  4>Bargiel Wlodzimierz      OK! Sport Mlodzi     OK3   110.36  +   1.18
  5>Dragowski Mateusz        OK! Sport Dragusie   OK1   117.34  +   8.16
  6>Dragowski Pawel          OK! Sport Dragusie   OK1   117.39  +   8.21
  7>Wychowaniec Anna         OK! Szalone - siatki OK2   117.55  +   8.37
  8>Bargiel Beata            OK! Szalone - siatki OK2   118.17  +   8.59
  9>Krochmal Adam            Klub AA              AA    124.14  +  14.56
 10>Malanowska Anna          Klub AA              AA    124.16  +  14.58
 11>Brudlo Zbych             Ba-Bi                Bab   128.05  +  18.47
 12>Brudlo Basia             Ba-Bi                Bab   128.08  +  18.50
 13>Brudlo Pawel             Ba-Bi                Bab   128.10  +  18.52
 14>Pacowska - Brudlo Ola    Ba-Bi                Bab   128.14  +  18.56
 15>Paduch Karolina          KS Bednarska 2       KS2   129.44  +  20.26
 16>Kondej Alicja            KS Bednarska 2       KS2   129.49  +  20.31
 17>Kubiak Jakub             KS Bednarska 1       KS1   130.28  +  21.10
 18>Butryn Szymon            KS Bednarska 1       KS1   130.31  +  21.13
 19>Wawrzecki Michal         KS Bednarska 1       KS1   130.36  +  21.18
 20>Rusin Adrian             Wiechuny             wie   133.01  +  23.43
 21>Pietkiewicz Piotr        Wiechuny             wie   133.03  +  23.45
 22>Wasiewicz Jerzy          5 paprochów          5pa   136.54  +  27.36
 23>Wasiewicz Marzena        5 paprochów          5pa   136.57  +  27.39
 24>Wasiewicz Urszula        5 paprochów          5pa   137.02  +  27.44
 25>Wasiewicz Piotr          5 paprochów          5pa   137.05  +  27.47
 26>Szyplinska Agnieszka     Rodzinny Team 360    Rod   151.00  +  41.42
 27>Szyplinski Michal        Rodzinny Team 360    Rod   151.03  +  41.45
 28>Blaszczyk Tomasz         Rodzinny Team 360 II 362   157.14  +  47.56
 29>Urbanowicz Gucio         Mikro Legia 360 Stop Mik   160.47  +  51.29
 30>Urbanowicz Kajko         Mikro Legia 360 Stop Mik   160.51  +  51.33
 31>Urbanowicz Maja          Mikro Legia 360 Stop Mik   160.53  +  51.35
 32>Ulbrych Lucja            Team 360 Owieczki    Owi   170.55  +  61.37
 33>Ulbrych Pawel            Team 360 Owieczki    Owi   171.36  +  62.18
 34>Ulbrych Helena           Team 360 Owieczki    Owi   171.41  +  62.23
 35>Skowronski Jan           Skowronki STM        Sko   177.36  +  68.18
 36>Skowronski Michal        Skowronki STM        Sko   177.41  +  68.23
 37>Marek Zofia              Hutik                Hut   207.03  +  97.45
 38>Marek Przemo             Pokemony             Pok   207.06  +  97.48
 39>Sendrowski Michal        Pokemony             Pok   207.08  +  97.50
 40>Sendrowska Anna          Pokemony             Pok   207.11  +  97.53
 41>Nowakowska Anita         Hutik                Hut   207.28  +  98.10
 42>Boczek Wiola             BXO Team             BXO   213.44  + 104.26
 43>Boczek Wojciech          BXO Team             BXO   213.46  + 104.28
ZałącznikWielkość
Wyniki generalne Rajd.xls21 KB