Rolki, baza i inne

   W ramach codziennego listu pasterskiego, dotyczącego Rajdu Miejskiego w Warszawie, dzisiaj troszkę o rolkach i o bazie zawodów. Oczywiście - temat rolek dotyczy tylko trasy długiej... No i tak - jeśli ktoś ma zamiar skorzystać ze swoich rolek (to jest, przypomnijmy, drugi dzień zawodów, czyli niedziela) - to prosimy o dostarczenie ich do bazy zawodów w piątek lub sobotę, względnie - na start zawodów w niedzielę. A my dostarczymy te rolki na początek etapu, gdzie będzie je sobie można nałożyć. Dopuszczamy nartorolki, gdyby ktoś miał i chciał wykorzystać. Jeżeli natomiast ktoś nie ma własnych rolek - to będziemy je wypożyczać. Rozmiarówka dostępna jest w formularzu zgłoszeniowym; prosimy deklarować, czy owe rolki będą Wam potrzebne. Zamówiony sprzęt będzie czekał - podobnie, jak te "prywatne", zdeponowane wcześniej - na początku odcinka rolkowego. A ponieważ wypada on pod koniec trasy, raczej nie powinno być kłopotów z dostępnością rozmiarów...

(Rolkowisko na Rajdzie Miejskim w Warszawie'2014)

  Gdyby zaś ktoś nie bardzo chciał i umiał w ogóle na tych rolkach się poruszać, to przypominamy, że odcinek nalezy pokonać "Z ROLKAMI" a niekoniecznie "NA ROLKACH".  Czyli, spacer z rolkami w ręku/plecaku jest możliwy... Uprzedzając pytania, spaceru będzie około 6,5 km.

  Teraz o bazie; od piątkowego popołudnia (+- 16.00) będzie ona czynna w SP 336 w Warszawie, przy ul. Małcużyńskiego 4. W bazie przyjezdni będą mogli się przespać (i umyć i takie tam...); wszyscy zaś mogą się odprawić (czyli pobrać numery, karty SI, może coś jeszcze) oraz wysłuchać odprawy dla zawodników. Odprawa dla trasy długiej - w sobotę, 8.października o godz. 10.00. Z bazy na przystanek metra rzut beretem, więc komunikacja optymalna.

 Jeśli chodzi o trasę krótką, zwaną też rodzinną - pobieranie numerów i reszty drobiazgów można załatwić w piątek lub w sobotę w bazie zawodów (oczywiście, przed/po zakończeniu rywalizacji trasy długiej) - ale najwygodniej chyba będzie przybyć do centrum zawodów w niedzielę przed startem (czyli do starego Rektoratu na ul. Nowoursynowskiej). Tamże, o godzinie 11.00 (czyli na pół godziny przed startem) - odbędzie się odprawa. I zakończenie też; zatem - wszystko na miejscu.

  Jutro ciąg dalszy komunikatów; nieustająco zapraszamy na start (jeszcze) niezdecydowanych!